NyDC Eredményeink



2022. Szeptember 11. COLD WAR DARTS TROPHY 1. forduló(Hajdúszoboszló)
Egyéni 1. helyezés: Bak Richárd

2022. Augusztus 28. Fesztiválkatlan Open(Tokaj)
96 páros, 90 egyéni nevező
Egyéni 1. helyezés: Bosnyák László
Egyéni 2. helyezés: Kóder András

2022. Augusztus 21. Hajdú Sereg Open(Hajdúszoboszló)
Páros 1. helyezés: Bak Richárd-Bosnyák László
Egyéni 3. helyezés: Bak Richárd, Bosnyák László

2022. Augusztus 21. Magyar kupa ifi
Egyéni 3-dik helyezés: Sipos Dorina

2022. Augusztus 20. Steel ifjúsági lány
Egyéni 3-di helyezés: Sipos Dorina

2022. Augusztus 6. Magyar Darts Liga 14. forduló(Nyíregyháza)
Egyéni 3-dik helyezés: Bosnyák László

2022. Augusztus 7. HSE Summer Open(Hajdúszoboszló)
Egyéni 2. helyezés: Kóder András
Egyéni 3. helyezés: Bak Richárd
Legmagasabb kiszálló: Kóder András(137)

2022. Júluis 23. IV. Záhony Open
Páros 1. helyezés: Szathmáry Zoltán-Veze Dávid
Páros 2. helyezés: Bosnyák László-Kóder András
Egyéni 5. helyezés: Kóder András
Egyéni 3. helyezés: Bosnyák László
Legmagasabb kiszálló: Bosnyák László(118)

2022. Július 17. HSE Fejvadászat 4. forduló(Hajdúszoboszló)
Egyéni 1. helyezés: Kóder András

2022. Július 19. Magyar Darts Liga 13. forduló
Egyéni 1. helyezés: Bosnyák László

2022. Június 26. Hajdúszoboszló
Egyéni 3-dik helyezés: Kóder András

2022. Június 19. Steel ifjúsági lány
Egyéni 1. helyezés: Sipos Dorina

2022. Június 18. Balaton Open
Egyéni 9-dik helyezés: Sipos Dorina

2022. Június 11. Hajdúdorog Város Kupája
Egyéni 2-dik helyezés: Kóder András

2022. Június 5. Hajdúszoboszlói Open
Páros 3-dik helyezés: Tarjányi Tibor-Papp Zsolt(Golden Bulls)
Páros 2-dik helyezés: Kóder András-Ilyés Csaba
Egyéni 4-dik helyezés: Kóder András
Legtöbb 180: Kóder András

2022. Június 4. Pükösdi Open(Miskolc)
Páros 3-dik helyezés: Csók Ádám-Veze Dávid

2022. Május 26. Magyar Darts Liga 12. forduló(Debrecen)
Egyéni 3. helyezés: Bartovics Milán

2022. Május 7. Steel ifjúsági lány
Egyéni 3. helyezés: Sipos Dorina

2022. Április 30. I. Nyíregyháza Open
Egyéni 1. helyezés: Bosnyák László
Egyéni 2. helyezés: Csók Ádám
Egyéni 3. helyezés: Vitai Tamás
Legjobb női versenyző: Sipos Dorina

2022. Április 9. Steel ifjúsági lány III. forduló
Egyéni 1. helyezés: Sipos Dorina

2022. Február 26. Steel ifjúsági lány II. forduló
Egyéni 2. helyezés: Sipos Dorina

2022. Január 23. Deac Évnyitó kupa 75 induló
Páros 2. helyezés: Bosnyák László-Pazonyi Balázs(Deac)
Egyéni 5. helyezés: Bosnyák László
Egyéni 9. helyezés: Veze Dávid

2022. Január 8. Steel ifjúsági lány I. forduló
Egyéni 2. helyezés: Sipos Dorina

2021. December 23. Deac Nyílt verseny
Egyéni 3. helyezés: Pazonyi Miklós

2021. December 17. Deac Nyílt verseny
Egyéni 2. helyezés: Ésik Gábor

2021. December 4. Mikulás Kupa(Miskolc)
Páros 2. helyezés: Pazonyi Miklós-Pajzák Tamás(Deac)
Páros 3. helyezés: Veze Dávid-Radványi Sándor
Egyéni 5. helyezés: Pazonyi Miklós

2021. Október 31. Hungarian Open Classic Boys Singles
Egyéni 2. helyezés: Pazonyi Balázs

2021. Október 16. Steel UP 5. forduló
Egyéni: 3 helyezés: Sipos Dorina

2021. Október 2. Deac Darts nyílt páros(Debrecen)
Páros 2. helyezés: Pazonyi Balázs- Bosnyák László

2021. Szeptember 12. Steel UP 4. forduló
Egyéni 3. helyezés: Sipos Dorina
Páros 2. helyezés: Pazonyi Balázs-Dobos Dávid

2021. Szeptember 4. IV. Dallas Open(Nyíregyháza)
Egyéni 1. helyezés: Ésik Gábor
Egyéni 3. helyezés: Vitai Tamás
Legjobb női játéos: Sipos Dorina

2021. Augusztus 14. Crazy Open(Záhony)
Egyéni 2. helyezés: Radványi Sándor
Egyéni 3. helyezés: Pazonyi Miklós
Legrövidebb leg: Pazonyi Balázs(12 nyilas)

2021. Augusztus 11. Summer Darts Masters(Debrecen)
Egyéni 3. helyezés: Pazonyi Balázs

2021. Július 25. SalgOpen Darts tour(Noszvaj)
Egyéni 1. helyezés: Pazonyi Balázs

2021. Július 24. Apatin Open(Szerbia)
Egyéni 2. helyezés: Pazonyi Balázs

2021. Július 21. Summer Darts Masters 3. forduló(Debrecen)
Egyéni 3. helyezés: Pazonyi Balázs

2021. Július 14. Summer Darts Masters 2. forduló(Debrecen)
Egyéni 2. helyezés: Pazonyi Balázs

2021. Július 10. Magyar Darts Liga(Debrecen)
Egyéni 1. helyezés: Pazonyi Balázs

2021. Július 7. Summer Darts Masters 1. forduló(Debrecen)
Egyéni 3. helyezés: Pazonyi Balázs

2021. Június 12.International Youth Challenge(Balatonlelle)
Egyéni 2. helyezés: Pazonyi Balázs

2021. Június 11. Balaton Open Páros (Balatonlelle)
Páros 3. helyezés: Pazonyi Balázs-Samuel Scheiber

2021. Június 4. Dreher ÉRD OPEN
Egyéni 3. helyezés: Pazonyi Balázs

2020. Október 4. Utánpótlás Serdülő Bajnokság
Egyéni 1. helyezés: Pazonyi Balázs

2020. Szeptember 10. Magyar Darts Liga 10. forduló(Nyíregyháza)
Egyéni 1. Helyezés: Bartovics Milán
Egyéni 2. Helyezés: Bosnyák László

2020. Július 25. III. Záhony Open
Páros 1. Helyezés: Kovács Gábor I.-Pethő Attila

2020. Július 4. Sorompó Bajnokság
Egyéni 3. Helyezés: Pethő Attila

2020. Március 5. Magyar Darts Liga 3. forduló(Nyíregyháza)
Egyéni 2. Helyezés: Bartovics Milán

2019. December 21. III. Záhonyi karácsony kupa
Páros 3. Helyezés: Bartovics Milán-Veze Dávid
Páros 3. Helyezés: Kovács Gábor I.-Kovács József
Egyéni 3. Helyezés: Kovács Gábor I.
Legmagasabb kiszálló: Kovács József (136)

2019. November 9. III. Dallas Open(Nyíregyháza)
Egyéni 1. Helyezés: Kovács Gábor I.
Egyéni 2. Helyezés: Pethő Attila

2019. Október 25. Magyar Darts Liga 26. forduló(Nyíregyháza)
Egyéni 3. Helyezés: Pethő Attila

2019. Október 24. Magyar Darts Liga 25. forduló(Debrecen)
Egyéni 3. helyezés: Bartovics Milán

2019. Október 11. Magyar Darts Liga 24. forduló(Debrecen)
Egyéni 3. helyezés: Bartovics Milán

2019. Szeptember 27. Magyar Darts Liga 23.forduló(Nyíregyháza)
Egyéni 2. helyezés: Bartovics Milán

2019. Szeptember 19. Magyar Darts Liga 22. forduló(Debrecen)
Egyéni 1. helyezés: Bartovics Milán

2019. Augusztus 23 Magyar Darts Liga 20. forduló(Debrecen)
Egyéni 3. helyezés: Bartovics Milán

2019. augusztus 18. Fesztiválkatlan Open(Tokaj)
Páros 3. helyezés: Baboth Gábor-Pethő Attila
Egyéni 2. helyezés: Pethő Attila

2019. augusztus 2. Magyar Darts Liga 18. forduló(Nyíregyháza)
Egyéni 3. helyezés: Pethő Attila

2019. Július 25 Magyar Darts Liga 17. forduló(Debrecen)
Egyéni 3 helyezés: Bartovics Milán

2019. Július 12. Magyar Darts Liga 16. forduló(Nyíregyháza)
Egyéni 3. helyezés: Kovács Gábor I.

2019. Június 29. I. Shot Master kupa(Nyíregyháza)
Egyéni 1. helyezés: Pethő Attila

2019. Június 22. I. Hornyák István steel darts emlékverseny(Sárospatak)
Legmagasabb kiszálló: Kovács Gábor I. (155)

2019. Június 21. Magyar Darts Liga 14. forduló(Nyíregyháza)
Egyéni 2. helyezés: Bartovics Milán

2019. Április 26 Magyar Darts Liga 8. forduló(Nyíregyháza)
Egyéni 3. helyezés: Kovács József

2019. április 6. Golden Bulls Darts Open (Debrecen)
Egyéni 3. helyezés: Kovács József

2019. április 5. Magyar Darts Liga 6. forduló(Debrecen)
Egyéni 3. helyezés: Bartovics Milán

2019. március 30. IV. Cívis Kupa 2. forduló (Debrecen)
Páros 3. helyezés: Bartovics Milán - Veze Dávid
Legtöbb 180: Bartovics Milán (3)

2019. március 15. II. Crazy Open (Záhony)
Egyéni 2. helyezés: Kóder András
Egyéni 3. helyezés: Bartovics Milán
Páros 2. helyezés: Kóder András - Tarjányi Tibor
Legtöbb 180: Bartovics Milán (2)
Legmagasabb kiszálló: Kóder András (126)
Legtöbb magas kiszálló: Bartovics Milán

2018. október 27. II. Dallas Open (Nyíregyháza)
Egyéni 2. helyezés: Kovács Gábor
Egyéni 3. helyezés: Pethő Attila
Legtöbb 180: Kóder András

2018. szeptember 22. III. Cívis Kupa 5. forduló (Debrecen)
Egyéni 3. helyezés: Kovács Gábor
Páros 1. helyezés: Kóder András - Kovács Gábor

2018. szeptember 15. III. Tiszavasvári Open (Tiszavasvári)
Egyéni 4. helyezés: Bosnyák László

2018. augusztus 26. III. Fesztiválkatlan Open (Tokaj)
Egyéni 2. helyezés: Kovács Gábor

2018. augusztus 4. III. Cívis Kupa 4. forduló (Debrecen)
Egyéni 1. helyezés: Kovács Gábor
Páros 2. helyezés: Kóder András - Kovács Gábor
Legtöbb 180: Kovács Gábor (4)

2018. július 21. I. Záhony Open (Záhony)
Egyéni 5. helyezés: Kóder András
Legtöbb 180: Kóder András (3)

2018.július 14. 40-60 Darts Parádé Jótékonysági Nyílt Steel Darts Verseny(Balmazújváros)
Egyéni 2. helyezés: Kóder András

2018.június 30. Tiszántúli Darts Bajnokság 4. forduló (Debrecen)
Egyéni 3. helyezés: Farkas Viktor

2018. június 16. Sárospatak Open (Sárospatak)
Egyéni 2. helyezés: Kovács Gábor
Legmagasabb kiszálló: Kóder András (124)

2018. június 16. III. Cívis Kupa 3. forduló (Debrecen)
Páros 3. helyezés: Glückmann Péter - Veze Dávid

2018. június 2. XXI.század 20. Születésnapi Steel Darts Kupa (Miskolc)
Egyéni 3. helyezés: Kovács Gábor
Páros 1. helyezés: Kovács Gábor - Veze Dávid

2018. május 18. Magyar Darts Liga (Debrecen)
Egyéni 3. helyezés: Farkas Viktor

2018. március 15. Bem Kupa (Debrecen)
Egyéni 3. helyezés: Kóder András
Legtöbb 180: Kóder András

2018. január 6. Target Amatőr Kupa (Érd, 1260 férfi, 73 női induló)
Egyéni 5. helyezés: Kóder András

2017. december 12. Golden Bulls 7. Amatőr Kupa (Debrecen)
Egyéni 1. helyezés: Kóder András

2017. december 9. Mikulás Kupa (Sárospatak)
Egyéni 3. helyezés: Kóder András
Egyéni 5. helyezés: Molnár Dávid
Páros 4. helyezés: Veze Dávid - Kóder András

2017. november 21. Golden Bulls 6. Amatőr Verseny (Debrecen)
Egyéni 1. helyezés: Kóder András
Egyéni 3. helyezés: Tarjányi Tibor

2017. november 7. Debreceni Egyetemi Bajnokság
Egyéni 2. helyezés: Glückmann Péter

2017. október 22. III. Spirit Darts Verseny (Hajdúböszörmény)
Egyéni 1. helyezés: Kóder András

2017. október 8. I. Spirit Darts Verseny (Hajdúböszörmény)
Egyéni 2. helyezés: Kóder András

2017. augusztus 26. Szent István Vándorkupa (Záhony)
Csapat 2. helyezés
Csapattagok: Kovács Gábor, Veze Dávid, Molnár Dávid,
Tarjányi Tibor, Kára Zoltán, Bartovics Milán

2017. augusztus 12. III. Balmazdarts Open (Balmazújváros)
Páros 3. helyezés: Molnár Dávid - Vitai Tamás

2017. július 15. II. Rétköz Darts Kupa (Záhony)
Páros 3. helyezés: Veze Dávid - Koi Tibor

2017. június 10. XII. Sárospatak Open (Sárospatak)
Egyéni 3. helyezés: Molnár Dávid
Egyéni 5. helyezés: Kóder András és Veze Dávid
Páros 1. helyezés: Tarjányi Tibor - Béres Károly
Páros 4. helyezés: Molnár Dávid - André Roland
Legtöbb 180: Kóder András (2)

2017. június 4. II. Fészek Open (Nyíregyháza)
Páros 3. helyezés: Kóder András - Vitai Tamás

2017. május 21. II. Fesztiválkatlan Open (Tokaj)
Páros 3. helyezés: Kovács Gábor - Kiss Attila

2017. április 22. II. BalmazDarts Open (Balmazújváros)
Egyéni 3. helyezés: Kóder András
Páros 3. helyezés: Vitai Tamás - Snekszer Péter
Páros 4. helyezés: Kóder András - Tarjányi Tibor
Legtöbb 180: Kóder András (4)
Legmagasabb kiszálló: Glückmann Péter (119)

2017. január 4. I. Hétköznapi Bikaviadal (Debrecen)
Egyéni 1. helyezés: Kóder András

2016. december 17. Kiskarácsony Kupa (Debrecen)
Egyéni 3. helyezés: Kóder András
Páros 3. helyezés: Kóder András - Tarjányi Tibor

2016. november 26. I. Crazy Open (Záhony)
Egyéni 1. helyezés: Kóder András
Leggyorsabb leg: Kóder András (18 nyíl)
Legmagasabb kiszálló: Veze Dávid (101)

2016. augusztus 13.-án az alakuló egyesület Tokajban a fesztiválkatlanban sikeres versenyt szervezett. 16 táblán 56 fő páros és 55 fő egyéni részvétellel.
Legmagasabb kiszálló: Vitai Tamás: (170)

2016. október 15. V. Szüreti Kupa a DDSE szervezésében (Debrecen)
Egyéni 2. helyezés: Kóder András

2016. szeptember 18. I. Wimbledon Open (Nyíregyháza)
Egyéni 2. helyezés: Kóder András
Páros 2. helyezés: Kóder András - Tarjányi Tibor
Páros 3. helyezés: Bartovics Milán - Bartovics Noel

2016. szeptember 17. I. Fremon kupa (Berente)
Egyéni 5. helyezés: Kovács Gábor

2016. augusztus 20. Szent István Vándorkupa (Nagyvárad)
Páros 2. helyezés: Kovács Gábor - Farkas Viktor

2016. június 18. I. Boulevard Open DI/DO (Nyíregyháza)
Egyéni 3. helyezés: Vitai Tamás
Egyéni 3. helyezés: Kóder András

2016. június 4. Sárospatak Open 2016.
Egyéni 3. helyezés: Vitai Tamás

2016. április 23. I. Fészek Open a DDSE szervezésében (Nyíregyháza)
Egyéni 3. helyezés: Kiss Attila
Páros 2. helyezés: Vitai Tamás - Csermely Roland
Páros 3. helyezés: Kiss Attila - Geszten István

2016. április 2. I. Cívis Kupa versenysorozat III. forduló (Debrecen)
Legmagasabb kiszálló: Molnár Dávid (116)

2016. március 14. I. Cívis Kupa versenysorozat II. forduló (Debrecen)
Egyéni 2. helyezés: Vitai Tamás
Legtöbb 180: Vitai Tamás

2016. március 12. III. Bem Kupa (Debrecen)
Egyéni 2. helyezés: Vitai Tamás

2016. január 16. Jafi Kupa (Nyíregyháza)
Egyéni 3. helyezés: Babics Roland
Egyéni 3. helyezés: Farkas Viktor
Páros 3. helyezés: Kiss Attila-Bartovics Milán
Páros 3. helyezés: Kára Zoltán-Bácsi László

2016. január 9. Boldog Újévi Kupa (Tiszavasvári)
Páros 1. hely: Molnár Dávid - Fignár Boldizsár
Páros 3. helyezés: Bartovics Milán - Dzsunyák János

2015. szeptember 5. No Name Darts Klub Klubavató Kupa (Tiszavasvári)
Páros 1. helyezés: Babics Roland - Vitai Tamás
Páros 2. helyezés: Farkas Viktor - Fignár Boldizsár

2015. augusztus 8. I. Dózis Darts Soft Verseny (Nyíregyháza)
Egyéni 1. helyezés: Jámbor László
Egyéni 3. helyezés: Farkas Viktor

2015. április 18. Tavaszi Kupa (Debrecen)
Páros 3. helyezés: Kovács Gábor - Fignár Boldizsár

2015. április 4. Húsvéti Kupa (Nyíregyháza)
Egyéni 1. helyezés: Kovács Gábor
Páros 2. helyezés: Kovács Gábor - Farkas Viktor
Páros 3. helyezés: Vinnai Tamás - Grünwald Róbert

2015. február 21. Farsangi Kupa (Debrecen)
Egyéni 1. helyezés: Kovács Gábor
Páros 2. helyezés: Kovács Gábor - Farkas Viktor
Legmagasabb kiszálló: Farkas Viktor (130)

2015. június 6. Sárospatak Open 2015.
Páros 1. helyezés: Vitai Tamás - Kamenyiczki Tibor

2015. május 23. Pünkösdi Király Kupa (Debrecen)
Egyéni 3. helyezés: Molnár Dávid

2015. február 21. DDSE Steel Darts Farsangi Kupa (Debrecen)
Egyéni 1. helyezés: Kovács Gábor

2014. december 6. Mikulás Kupa (Sárospatak)
Páros 1. helyezés: Vitai Tamás - Végh László

2014. július 5. II. Nyíregyházi Kupa
Páros 3. helyezés: Molnár Dávid - Nagy "Benyó" Bence

2014. április 14. Debreceni Egyetemi Bajnokság
Egyéni 2. helyezés: Kiss Attila

2009. április Blues Kupa (Nyíregyháza)
Egyéni 1. helyezés: Kovács Gábor

2009. március 28. Blues Kupa (Nyíregyháza)
Egyéni 3. helyezés: Kovács Gábor

Házi Bajnoki 2015/2016

2015/2016 Házi bajnokság végeredménye

1. helyezés: Babics Roland
2. helyezés: Bartovics Milán
3. helyezés: Kiss Attila

Legmagasabb kiszálló: Kiss Attila (149)
Legtöbb 180: Kiss Attila (8)